EMPORIO ARMANI EA1111 3004

3 790 Kč
4 390 Kč
14 dní
Našli jste lepší cenu?
Elegantní značkové dioptrické brýle v retro stylu. Krásné barvené provedení. Vhodné pro dámy. Tvar motýlí.
Velikost: 54/46/18/140
koupit
EMPORIO ARMANI EA1111 3004
-14%
Další variantyVelikostiPopis
54 mm
46 mm
18 mm
140 mm
tvar brýlí
motýlek
určení
dámské
možný výběr čoček
plast
material obruby
kov
barva obruby
růžová
typ obruby
celoobruba
provedení
retro

Dioptrická skla

Tloušťka 1,5
0 Kč
Antireflex
780 Kč
Bez zabarvení
0 Kč
Čočky celkem
780 Kč

Celkem
4 570 Kč
koupit
Krok 1 - Výběr skel

Zvolte zda chcete přikoupit ke brýlím i dioptrická skla.

Krok 2 - Údaje z předpisu
 
Pravé oko
Levé oko
DIOPTRIE
CYLINDR
OSA CYLINDRU
VZDÁLENOST ZORNIC PD
Krok 3 - Zvolte tloušťku skel
1,5 standardní
 
za pár
1,5 Standardní síla čoček s indexem lomu 1,5. Ekonomická varianta vhodná pro nižší dioptrie (do +/- 1,5). Není vhodná pro vrtané obruby. K této čočce doporučujeme zvolit antireflexní úpravu s tvrzením.
1,6 ztenčené
 
+1 000 Kč
za pár
1,6 Středně ztenčené čočky s indexem lomu 1,6 jsou o 20% - 30% tenčí. Vhodné pro střední a vyšší dioptrie. Pružný a odolný materiál vhodný zvláště pro vázané a vrtané obruby. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.
1,67 extra ztenčené
 
+1 950 Kč
za pár
1,67 Extra ztenčené čočky s indexem lomu 1,67 jsou až o 40% tenčí než standardní čočky 1,5. Současně je čočka asférická a dosahuje tedy ploššího zakřivení, zvláště tak plusové dioptrické čočky nebudou tak vypouklé. Asférická plocha navíc eliminuje zkreslení. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.
1,74 ultra ztenčené
 
+3 670 Kč
za pár
1,74 Vysoký index lomu materiálu docílí největší míru ztenčení, která je potřebná u vysokých dioptrických hodnot. Tato varianta je dostupná pouze pro mínusové dioptrické hodnoty v rozpětí -3,00 až -12,00 D Povrch čočky je zušlechtěn antireflexní, tvrzenou a hydrofobní úpravou.  
Krok 4 - Vyberte povrchovou úpravu skel
+390 Kč
Tvrzené
Tvrzené Oboustranné tvrzení chrání plastové čočky před poškrábáním a zvyšuje tím jejich životnost. Je nezbytnou součástí antireflexních úprav a vysokoindexových čoček.
+780 Kč
Antireflex + tvrzené
Antireflex + tvrzení + hydrofobní úprava Antireflexní vrstva odstraňuje nepříjemné odlesky od povrchu brýlových skel, oči nejsou těmito odrazy rušeny a tím nedochází k rychlé unavě očí. Antireflexní úprava současně zvyšuje propustnost viditelného světla skrze brýlovou čočku a zabezpečí tak jasnější a ostřejší obraz. Oboustranné tvrzení chrání plastové čočky před poškrábáním a zvyšuje tím jejich životnost. Je nezbytnou součástí antireflexních úprav a vysokoindexových čoček. Hydrofobní úprava zvyšuje odpudivost vody a prachových částic. Zvyšuje odolnost vůči mastnotám a nečistotám.
+1 380 Kč
Antireflex Max
Antireflex MAX Kvalitní antireflexní vrstva s extra tvrzenou úpravou, díky použití nanočástic vykazuje až dvakrát větší odolnost proti poškrábání oproti běžným povrchovým úpravám. Součástí je superhydrofobní úprava s vylepšenými antistatickými vlastnostmi, které chrání povrch před prachovými částicemi. Čočka se tak lépe čistí. Antireflexní vrstva zamezuje odleskům od plochy skla, eliminuje oslnění a propouští více světla.
+1 690 Kč
antireflex XBlue
XBlue Revoluční antireflexní úprava pro předcházení zrakové únavě. Odráží a snižuje sílu škodlivého modrého světla, kterému jsme neustále vystavování díky záření z nejrůznejších typů světelných zdrojů (počítače, notebooky, televize, mobilní telefony, úsporné žárovky, zářivky, veřejné osvětlení, atd.) poskytuje optimální kontrast chrání zdraví oční čočky a sítnice optimální pro každodenní práci s digitálními přístroji chráni před odlesky odolná proti poškrábaní, šmouham, prachu a nečistotám  
Krok 5 - Zvolte barvu skel
Bez zabarvení

Sluneční čočky

Plastové brýlové čočky zabarvené rovnoměrně po celé ploše v intenzitě 85%. V nabídce je hnědé, šedé nebo zelené zabarvení.

K barevným sklům doporučujeme zvolit tvrzenou a antireflexní úpravu pro zvýšení jejich životnosti a pro kvalitnější vidění.

  • 100% UV filtr.
+560 Kč
Hnědé
+560 Kč
Šedé
+560 Kč
Zelené

Samozabarvovací čočky

  • Rozsah zabarvení 11% - 65%
  • Součástí je antireflexní a tvrzená povrchová úprava
  • 100% UV filtr

Tyto čočky jsou dostupné pouze s antireflexní a tvrzenou úpravou!

 

+1 000 Kč
Hnědé
+1 000 Kč
Šedé

Samozabarvovací Transition

Nejnovější generace samozabarvovacích skel. Brýlové čočky Transitions 8 jsou nejpokročilejší a nejvyváženější samozabarvovací čočky pro každodenní použití.

  • Zcela čiré uvnitř a v noci.
  • Rychlá reakce na sluneční záření.
  • Zabarvení v rozsahu 5%-85%.
  • Rychlé odbarvení.
  • Blokují 100% UVA a UVB záření.

Tyto brýlové čočky jsou dostupné pouze s antireflexní a tvrzenou úpravou.

Ve variantě ztenčení 1,67 jsou dostupné pouze v dioptrickém rozsahu od -3,00 do -12,00

 

+2 200 Kč
Hnědé
+2 200 Kč
Šedé
+2 200 Kč
Zelené
koupit