VOGUE 5036S W65648

2 190 Kč
2 990 Kč
14 dní
Našli jste lepší cenu?
Dámské sluneční brýle Vogue Light and Shine v kontrastním barevném provedení působí velmi přitažlivě a jedinečně! Nápadité kulaté obroučky ve stylu retro. Kvalitní ochrana zraku před UV zářením.
Velikost: 52/19/135
koupit
VOGUE 5036S W65648
-27%
Další variantyVelikostiPopis
52 mm
19 mm
135 mm
možnost dioptrických skel
ANO
tvar brýlí
kulaté
určení
dámské
material obruby
plast
barva obruby
hnědá žíhaná
materiál čoček
plast
barva čoček
hněho-růžový gradál
kategorie zabarvení
2
provedení
klasické
příslušenstvípouzdro

Dioptrická skla

Tloušťka 1,5
0 Kč
Antireflex
780 Kč
Tónované Hnědé
560 Kč
Čočky celkem
1 340 Kč

Celkem
3 530 Kč
koupit
Krok 1 - Výběr skel

Zvolte zda chcete přikoupit ke slunečním brýlím i dioptrická skla.

Krok 2 - Údaje z předpisu
 
Pravé oko
Levé oko
DIOPTRIE
CYLINDR
OSA CYLINDRU
VZDÁLENOST ZORNIC PD
Krok 3 - Zvolte tloušťku skel
1,5 standardní
 
za pár
1,5 Standardní síla čoček s indexem lomu 1,5. Ekonomická varianta vhodná pro nižší dioptrie (do +/- 1,5). Není vhodná pro vrtané obruby. K této čočce doporučujeme zvolit antireflexní úpravu s tvrzením.
1,6 ztenčené
 
+1 000 Kč
za pár
1,6 Středně ztenčené čočky s indexem lomu 1,6 jsou o 20% - 30% tenčí. Vhodné pro střední a vyšší dioptrie. Pružný a odolný materiál vhodný zvláště pro vázané a vrtané obruby. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.
1,67 extra ztenčené
 
+1 950 Kč
za pár
1,67 Extra ztenčené čočky s indexem lomu 1,67 jsou až o 40% tenčí než standardní čočky 1,5. Současně je čočka asférická a dosahuje tedy ploššího zakřivení, zvláště tak plusové dioptrické čočky nebudou tak vypouklé. Asférická plocha navíc eliminuje zkreslení. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.
1,74 ultra ztenčené
 
+3 670 Kč
za pár
1,74 Vysoký index lomu materiálu docílí největší míru ztenčení, která je potřebná u vysokých dioptrických hodnot. Tato varianta je dostupná pouze pro mínusové dioptrické hodnoty v rozpětí -3,00 až -12,00 D Povrch čočky je zušlechtěn antireflexní, tvrzenou a hydrofobní úpravou.  
Krok 4 - Vyberte povrchovou úpravu skel
+780 Kč
Antireflex + tvrzené
Antireflex + tvrzení + hydrofobní úprava Antireflexní vrstva odstraňuje nepříjemné odlesky od povrchu brýlových skel, oči nejsou těmito odrazy rušeny a tím nedochází k rychlé unavě očí. Antireflexní úprava současně zvyšuje propustnost viditelného světla skrze brýlovou čočku a zabezpečí tak jasnější a ostřejší obraz. Oboustranné tvrzení chrání plastové čočky před poškrábáním a zvyšuje tím jejich životnost. Je nezbytnou součástí antireflexních úprav a vysokoindexových čoček. Hydrofobní úprava zvyšuje odpudivost vody a prachových částic. Zvyšuje odolnost vůči mastnotám a nečistotám.
Krok 5 - Zvolte barvu skel

Plastové brýlové čočky zabarvené rovnoměrně po celé ploše v intenzitě 85%. V nabídce je hnědé, šedé nebo zelené zabarvení.

K barevným sklům doporučujeme zvolit tvrzenou a antireflexní úpravu pro zvýšení jejich životnosti a pro kvalitnější vidění.

  • 100% UV filtr.

Polarizační

Polarizační čočky zlepšují nejdůležitější funkci slunečních brýlí: zdokonalení ostrosti vidění. Jedná se o speciální schopnost polarizačních čoček odfiltrovat oslepující horizontální odlesky.

Tohoto výsledku nelze dosáhnout žádnými jinými čočkami nebo úpravami.

+560 Kč
Hnědé
+560 Kč
Šedé
+560 Kč
Zelené
+3 040 Kč
Polarizace

Zrcadlová úprava

Zrcadlová úprava

  • nanáší se na přední plochu plastových čoček
  • přispívá k ochraně před přímým zasažením slunečních paprsků a tím minimalizuje poškození zraku
  • estetický přínos - zamezuje pohledu do očí
  • pro zvýšení komfortu vidění je na zadní ploše čočky vždy nanesena antireflexní úprava se zeleným zbytkovým odleskem

 

Bez úprav
Zlatá
Oranžová
koupit