OAKLEY TWOFACE OO9189 05

3 290 Kč
4 490 Kč
15 dní
Našli jste lepší cenu?
Sluneční brýle Oakley Twoface Vás zaujmou svým originálním designem ve sportovním stylu! Šedé plastové obruby jsou vysoce odolné. Šedé plastové čočky jsou opatřeny vrstvou iridia, které zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek.
Velikost: 60/16/137
OAKLEY TWOFACE OO9189 05
-27%
Další variantyVelikostiPopis
60 mm
16 mm
137 mm
tvar brýlí
obdélníkové
určení
unisex
model
material obruby
plast
barva obruby
černá mat
materiál čoček
plast
barva čoček
šedá
kategorie zabarvení
3
provedení
klasické
příslušenstvímikrovláknový pytlík

Technologie slunečních brýlí Oakley Twoface

Plutonite® Lens
Mimořádně odolný a opticky vyvážený materiál čoček, který dokáže 100% blokovat UVA, UVB i UVC paprsky, včetně škodlivého modrého záření. Díky tomu, že je plutoniová příměs obsažena přímo v čočce, nelze ji používáním brýlí odstranit nebo narušit, a tím snížit UV ochranu.

High Definition Optics®
Souhrn patentovaných technologií, které zajišťují čisté ostré vidění a zachování věrného obrazu, bez nežádoucího zkreslovacího nebo zvětšovacího efektu.

Iridium®
Speciální úprava zevního povrchu čoček pomocí nanesení tenké vrstvy iridia. Tato technologie zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek a snižuje účinky prudkého oslnivého světla.

O-Matter ™
Unikátní patentovaný materiál pro výrobu obrub, který je používaný výhradně značkou Oakley. Jedná se o mimořádně pružný a ultra lehký materiál, který je vysoce odolný vůči nárazům a poškození. Speciální geometrie materiálu O-Matter ™ navíc umožňuje širší periferní vidění.

Three-Point Fit
Unikátní systém zajišťující dotyk brýlí pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima). Díky této technologii odpadá nutnost zakřivení nožiček stranic, brýle pevně drží na svém místě, aniž by tlačily a při nošení nejsou na hlavě téměř cítit.

Impact Protection
Všechny sluneční brýle Oakley splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu dle stanovených kritérií Americké Standardizační Organizace (ANSI).