OAKLEY HOLBROOK POLARIZED OO9102 O2

4 490 Kč
6 090 Kč
15 dní
Našli jste lepší cenu?
Sluneční brýle Oakley Holbrook s černými a průhlednými obrubami a stranicemi v lesklém provedení. Polarizační plastové čočky v nadčasovém šedém odstínu. Sportovně elegantní styl. Pohodlné nošení. Vysoce kvalitní ochrana zraku před UV zářením i oslněním!
Velikost: 55/18/137
koupit
OAKLEY HOLBROOK POLARIZED OO9102 O2
-26%
Doprava zdarma
POLARIZACE
Další variantyVelikostiPopisPodobné zboží
55 mm
18 mm
137 mm
možnost dioptrických skel
ANO
tvar brýlí
obdélníkové
určení
unisex
model
material obruby
plast
barva obruby
černá/průhledná lesk
materiál čoček
plast
barva čoček
prizm black polarized
kategorie zabarvení
3
provedení
klasické
polarizační
ANO
příslušenstvímikrovláknový pytlík

Technologie slunečních brýlí Oakley Holbrook

Plutonite® Lens
Mimořádně odolný a opticky vyvážený materiál čoček, který dokáže 100% blokovat UVA, UVB i UVC paprsky, včetně škodlivého modrého záření. Díky tomu, že je plutoniová příměs obsažena přímo v čočce, nelze ji používáním brýlí odstranit nebo narušit, a tím snížit UV ochranu.
 
Oakley HDPolarized®
Polarizace čoček Oakley chrání Vaše oči před nežádoucím oslněním, ke kterému dochází odrazem světelných paprsků od vodorovných ploch, jako je např. vodní hladina, mokrá vozovka, sníh, lesklá dlažba nebo kapota auta. Polarizační čočky Oakley také zlepšují kontrastní vidění a zachovávají věrnost obrazu bez zkreslení.
 
High Definition Optics®
Souhrn patentovaných technologií, které zajišťují čisté ostré vidění a zachování věrného obrazu, bez nežádoucího zkreslovacího nebo zvětšovacího efektu.
 
Iridium®
Speciální úprava zevního povrchu čoček pomocí nanesení tenké vrstvy iridia. Tato technologie zlepšuje optické vlastnosti čoček za zhoršených světelných podmínek a snižuje účinky prudkého oslnivého světla.
 
O-Matter ™
Unikátní patentovaný materiál pro výrobu obrub, který je používaný výhradně značkou Oakley. Jedná se o mimořádně pružný a ultra lehký materiál, který je vysoce odolný vůči nárazům a poškození. Speciální geometrie materiálu O-Matter ™ navíc umožňuje širší periferní vidění.
 
Three-Point Fit
Unikátní systém zajišťující dotyk brýlí pouze na třech místech hlavy (na nose a na dvou místech nad ušima). Díky této technologii odpadá nutnost zakřivení nožiček stranic, brýle pevně drží na svém místě, aniž by tlačily a při nošení nejsou na hlavě téměř cítit.
 
Impact Protection
Všechny sluneční brýle Oakley splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu dle stanovených kritérií Americké Standardizační Organizace (ANSI).
HOLBROOK POLARIZED OO9102 O2
Sluneční brýle Oakley Holbrook s černými a průhlednými obrubami a stranicemi v lesklém provedení. Polarizační plastové čočky v nadčasovém šedém odstínu. Sportovně elegantní styl. Pohodlné nošení. Vysoce kvalitní ochrana zraku před UV zářením i oslněním!

Dioptrická skla

Tloušťka 1,5
0 Kč
Antireflex
780 Kč
Tónované Hnědé
560 Kč
Čočky celkem
1 340 Kč

Celkem
5 830 Kč
koupit
Krok 1 - Výběr skel

Zvolte zda chcete přikoupit ke slunečním brýlím i dioptrická skla.

Krok 2 - Údaje z předpisu
 
Pravé oko
Levé oko
DIOPTRIE
CYLINDR
OSA CYLINDRU
VZDÁLENOST ZORNIC PD
Krok 3 - Zvolte tloušťku skel
1,5 standardní
 
za pár
1,5 Standardní síla čoček s indexem lomu 1,5. Ekonomická varianta vhodná pro nižší dioptrie (do +/- 1,5). Není vhodná pro vrtané obruby. K této čočce doporučujeme zvolit antireflexní úpravu s tvrzením.
1,6 ztenčené
 
+1 000 Kč
za pár
1,6 Středně ztenčené čočky s indexem lomu 1,6 jsou o 20% - 30% tenčí. Vhodné pro střední a vyšší dioptrie. Pružný a odolný materiál vhodný zvláště pro vázané a vrtané obruby. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.
1,67 extra ztenčené
 
+1 950 Kč
za pár
1,67 Extra ztenčené čočky s indexem lomu 1,67 jsou až o 40% tenčí než standardní čočky 1,5. Současně je čočka asférická a dosahuje tedy ploššího zakřivení, zvláště tak plusové dioptrické čočky nebudou tak vypouklé. Asférická plocha navíc eliminuje zkreslení. Nedílnou součástí vysokoindexových čoček je antirelexní, tvrzená a hydrofobní vrstva.
1,74 ultra ztenčené
 
+3 670 Kč
za pár
1,74 Vysoký index lomu materiálu docílí největší míru ztenčení, která je potřebná u vysokých dioptrických hodnot. Tato varianta je dostupná pouze pro mínusové dioptrické hodnoty v rozpětí -3,00 až -12,00 D Povrch čočky je zušlechtěn antireflexní, tvrzenou a hydrofobní úpravou.  
Krok 4 - Vyberte povrchovou úpravu skel
+780 Kč
Antireflex + tvrzené
Antireflex + tvrzení + hydrofobní úprava Antireflexní vrstva odstraňuje nepříjemné odlesky od povrchu brýlových skel, oči nejsou těmito odrazy rušeny a tím nedochází k rychlé unavě očí. Antireflexní úprava současně zvyšuje propustnost viditelného světla skrze brýlovou čočku a zabezpečí tak jasnější a ostřejší obraz. Oboustranné tvrzení chrání plastové čočky před poškrábáním a zvyšuje tím jejich životnost. Je nezbytnou součástí antireflexních úprav a vysokoindexových čoček. Hydrofobní úprava zvyšuje odpudivost vody a prachových částic. Zvyšuje odolnost vůči mastnotám a nečistotám.
Krok 5 - Zvolte barvu skel

Plastové brýlové čočky zabarvené rovnoměrně po celé ploše v intenzitě 85%. V nabídce je hnědé, šedé nebo zelené zabarvení.

K barevným sklům doporučujeme zvolit tvrzenou a antireflexní úpravu pro zvýšení jejich životnosti a pro kvalitnější vidění.

  • 100% UV filtr.

Polarizační

Polarizační čočky zlepšují nejdůležitější funkci slunečních brýlí: zdokonalení ostrosti vidění. Jedná se o speciální schopnost polarizačních čoček odfiltrovat oslepující horizontální odlesky.

Tohoto výsledku nelze dosáhnout žádnými jinými čočkami nebo úpravami.

+560 Kč
Hnědé
+560 Kč
Šedé
+560 Kč
Zelené
+3 040 Kč
Polarizace

Zrcadlová úprava

Zrcadlová úprava

  • nanáší se na přední plochu plastových čoček
  • přispívá k ochraně před přímým zasažením slunečních paprsků a tím minimalizuje poškození zraku
  • estetický přínos - zamezuje pohledu do očí
  • pro zvýšení komfortu vidění je na zadní ploše čočky vždy nanesena antireflexní úprava se zeleným zbytkovým odleskem

 

Bez úprav
Zlatá
Oranžová
koupit