ICONIC P'8928

50 let designu Porsche s limitovanou edicí Iconic P'8928. Letos slavíme 50 let Porsche Design s naší limitovanou 50Y edicí P’8478 a P’8928, dokonalým ztělesněním 50 let inženýrské vášně. Díky extra plochému zakřivení čoček a speciálním barvám 50Y jsou sluneční brýle připraveny na novou éru.

KOVOVÝ OBLOŽENÍ

Inspirací pro tuto řadu je výrazný designový prvek Porsche 356 A Speedster. Ozdobná lišta, která se táhne po celé délce vozidla, je vidět na bočním designu rámů. Vysoce kvalitní kombinace nerezové oceli a materiálů RXP. Lineární, puristický design s harmonickým tvarem. Dokonalá přizpůsobivost díky kovovému jádru v bocích.

JARNÍ VZDUCH

Rám naší nové řady Air Spring poskytuje inovativní flex zónu, která je designovým a funkčním prvkem zároveň. Jeho design se zdá ze strany zmenšený, ale pohled „do zákulisí“ odhaluje technickou vytříbenost. Funkční flex zóna na spáncích ze 100% beta titanu zaručuje vysoký komfort nošení.

CYBER TEC

Dokonalá interakce mezi nápadným designem inspirovaným motoristickým sportem a bezkonkurenční kvalitou. Cyber Tec je zkratka pro vzrušující jazyk mužských forem, využívající kombinaci vysoce výkonného RXP a nerezové oceli. Výsledkem je futuristicky vypadající rám s komplexním 3-rozměrným designem chrámů.