Polaroid je značka brýlí, která spojuje tradici s inovací a pokrokem. Všechny brýle této značky mají polarizovaná skla. Především vývoj těchto filtrů, které eliminují odlesky světla, byl prapočátkem společnosti založené roku 1937. Modelů, jež značka nabízí je enormní množství. Polaroid sluneční brýle jsou módní doplněk i design. Jen si vyberte ty své, vysněné.

Úplně první sluneční brýle Polaroid byly vyrobeny v r. 1935. V r. 1937 vznikla společnost Polaroid se sídlem v USA a v roce 1960 se brýle prodávají v mnoha zemích světa. Dnes slaví Polaroid více než 85 let a patří mezi experty v technologii výroby polarizovaných čoček

Dioptrické brýle Polaroid kladou důraz především na funkci , módu, technologii a design. Rámy dioptrických brýlí Polaroid jsou moderní, spolehlivé, velmi kvalitní a cenově dostupné. Zajímavé jsou barevné prvky a detaily brýlových obrub. Ke všem dioptrickým brýlím Polaroid lze pořídit též polarizační klip, který zajišťuje neoslňující, perfektní vidění a optimální ochranu proti UV záření.