Rayban

Příslušenství adidas

nalezeno 0 produktů

Žádné záznamy odpovídají zvoleným kritériím!

Příslušenství k brýlím adidas

Obrovský výběr doplňků a příslušenství k brýlím adidas dělá z těchto brýlí jedny z nejvariabilnějších sportovních brýlí. Renomovaný značka adidas umožňuje do svých slunečních sportovních brýlí vložit dioptrickou korekci systémem RXreadyTM.  Různé modely kolekcí Performance Casuals a Performance Sport značky adidas Eyewear nabízejí možnost přímého zasazení dioptrických skel.

Dalším řešením je užití dioptrického adaptéru nebo dioptrického klipu. Dioptrická vložka je pak nejčastějším a nejjednodušším řešením dioptrické korekce ve sportovních brýlích adidas, neboť se velmi jednoduše vsadí do rámu slunečních brýlí. Dioptrické vložky se vyrábí v několika velikostech a tvarech i v bezrámovém provedení.

Další předností brýlí adidas jsou vyměnitelná barevná skla v široké škále barev. Inovativní technologií jsou u adidas slunečních brýlí skla se zabarvením LSTTM  LST zabarvení zajišťují perfektní vidění za všech světelných podmínek, zvýšený kontrast, ostré kontury a přirozené zobrazení barev.

Vyfiltrujte svět s brýlemi a filtry adidas

adidas Eywear nabízí několik filtrů LST. Filtr Skla LST Bright zlepšuje Vaše vnímání v jakýchkoli světelných podmínkách a podporuje vysoký kontrast zejména v mlze a rozptýleném osvětlení. U skel s filtrem LST Active  dochází k zostřování Vašeho zraku v jakýchkoli světelných podmínkách a podporuje zejména periferní vnímání pohybu.

Filtr LST Contrast zvýrazňuje kontrasty zejména na zeleném pozadí. Samozabarvovací skla LST Vario se přizpůsobují různým světelným podmínkám. Polarizační skla LST Polarized chrání Vaše oči před rušivým zrcadlením a odrazy. adidas skla s filtrem LST Blue light poskytují maximální ochranu proti intenzivnímu modrému světlu, které se vyskytuje ve velkých nadmořských výškách.