Rayban

Sluneční brýle - adidas

Sluneční brýle adidas - sportovní brýle bez kompromisů.

Sluneční brýle adidas, to je komplexní řešení ochrany očí při sportu i volnočasových aktivitách. adidas vyvíjí sportovní brýle přímo pro sportovce, tak aby vyhovovaly těm nejnáročnějším podmínkám. Brýle adidas jsou maximálně funkční a odolné sportovní brýle, specificky vyráběné pro jednotlivé druhy sportů. Společnost adidas nabízí sluneční brýle hned v několika kategoriích podle sportovních aktivit: outdoorové sluneční brýle adidas, které zastupují modelové řady: adidas Terrex, adidas Evil Eye, adidas Elevation Climacool, cyklistické sluneční brýle adidas: kam patří celá modelová řada Evil Eye včetně nové Evil Eye halfrim a Agilis, sluneční brýle adidas pro golf: např.:Adivista, T-sight, Retego Běžecké brýle adidas: Supernova, Adizero, Adilibria a další.. a speciální řadou jsou lyžařské a snowboardové sluneční brýle adidas: kam patří oblíbené modely ID2 a Yodai.

 Sluneční brýle adidas nabízí nejlepší ochranu očí díky speciálně navržené technologii LST Light Stabilizing Technology použitých ve sklech. Technologie LST od společnosti adidas stabilizuje světlo, filtruje UV záření až do 400 nanometrů a vyvažuje extrémní výkyvy světla a stínu, zvyšuje kontrast a zajištuje ostré kontury při zachování přirozených barev.

Dioptrické sluneční brýle

Unikátní řešení nabízí adidas pro sportovce s vadou zraku optickou korekcí s technologií Rxready. Do všech sportovních brýlí adidas umožnuje adidas vložení dioptrické vložky adidas, dioptrikého adaptéru nebo přímo zabroušení dioptrických skel.