Rayban

Sluneční brýle - ESPRIT

 

Sluneční brýle Esprit

Značka Esprit vznikla roku 1968 v San Franciscu jako pojízdná prodejna oblečení Susie a Douga Thompkinsových.Od roku 1979 používá logo Esprit a stává se velmi uznávanou světovou módní značkou. Postupně rozšiřuje svůj sortiment i o další produkty včetně brýlových obrub.

Esprit navozuje představu uvolněného kalifornského postoje k životu. Esprit představuje slunný kalifornský životní styl: legrace, přátelství, láska k životu. Toto dědictví spolu s nejnovějšími módními trendy vede k autentickým, inspirativním a stylovým produktům vytvořených s vášní a smyslem pro detail.

Sluneční brýle Esprit jsou stylové a zároveň elegantní sluneční brýle, které se vyrábí pro maximální spokojenost zákazníka. Sluneční brýle Esprit se vyznačují  moderním vzhledem, díky kterému budete stále držet krok s nejnovějšími trendy. Materiál pro výrobu slunečních brýlí Esprit je velice lehký, ale zároveň pevný, právě tyto vlastnosti dělají ze slunečních brýlí Esprit maximálně komfortní sluneční brýle. U slunečních brýlí Esprit se nesetkáme s výraznými detaily, ale spíše s jednoduchými tvary a barvami, to dělá sluneční brýle Esprit ještě krásnější. Sluneční brýle Esprit zaujmou každého svou jednoduchostí a zároveň klasickým a přesto moderním designem.