Rayban

Dioptrické brýle - Jean Reno

Dioptrické brýle Jean Reno

Značka dioptrických brýlí Jean Reno vznikla jako druhá linie firmy Zig Eyewear. Sídlí v Montrealu v Kanadě a již více než 20 let. dodává brýlové obruby na americký i evropský kontinent.

Unikátní modely dioptrických brýlí Jean Reno vytváří kanadská umělecká designérka Cedrine Obadia. Kvalita, styl a sofistikovanost její kolekce Ziggy a Jean Reno jsou uznávány jak o tom svědčí stovky tisíc brýlí prodávaných po celém světě .

Kolekce dioptrických brýlí Jean Reno, kterou zastupuje svým jménem mezinárodně uznávaný francouzský herec, zdůrazňuje styl a sofistikovanost umělce tím, že nabízí strukturovaný a moderní desing. Má vážnější tón a masculinní rysy. Není náladovou záležitostí, ale cennou pro vítěze.Dioptrické brýle Jean Reno jsou svým stylem netradiční a zajímavé na první pohled. I přes svůj netradiční vzhled jsou považovány za velice moderní a krásně provedené dioptrické brýle. Dioptrické brýle Jean Reno zvýrazní Vaši osobnost, jejich originální vzhled z Vás udělá člověka, který se nebojí zkusit nové a extravagantní věci. Výroba dioptrických brýlí Jean Reno se nezaměřuje pouze na zevnějšek, ale také na kvalitu materiálu, aby bylo zajištěno pohodlné nošení a spokojenost zákazníků. S dioptrickými brýlemi Jean Reno ukážete ostatním, že i extravagantní styl, může vyzařovat krásou.