Rayban

Dioptrické brýle - ESPRIT

Dioptrické brýle Esprit

Značka Esprit vznikla roku 1968 v San Franciscu jako pojízdná prodejna oblečení Susie a Douga Thompkinsových.Od roku 1979 používá logo Esprit a stává se velmi uznávanou světovou módní značkou. Postupně rozšiřuje svůj sortiment i o další produkty včetně brýlových obrub.

Esprit navozuje představu uvolněného kalifornského postoje k životu. Esprit představuje slunný kalifornský životní styl: legrace, přátelství, láska k životu. Toto dědictví spolu s nejnovějšími módními trendy vede k autentickým, inspirativním a stylovým produktům vytvořených s vášní a smyslem pro detail.

Dioptrické brýle Esprit vyrábí společnost Charmant group. Usiluje vždy o nejvyšší kvalitu při výběru materiálů, výrobě a servisu. Dioptrické brýle Esprit osloví zákazníky, kteří hledají čistý, městský a mladistvý styl. Vyznačují se sportovním, avšak stále elegantním vzhledem. Moderní prvky na dioptrických brýlích Esprit vytváří nezaměnitelný dojem. Materiál, ze kterého jsou dioptrické brýle Esprit vyrobeny je lehký a pevný, díky tomu je tato značka brýlí velice vyhledávaná. Dioptrické brýle Esprit nabízí inteligentní, cenově dostupný luxus a přináší novost a styl do života. Dioptrické brýle značky Esprit zajištřují komfortní nošení, jsou velmi kvalitní a vzjadřují svobodný a pozitivní životní postoj.