Polarizační čočky Polaroid® - velký rozdíl
oproti běžným slunečním brýlím


Polaroid man
Běžné sluneční brýle jen ztmaví pohled. Kvalitní polarizační čočky váš pohled zdokonalí.
A proč?


Polarizace Denní světlo se šíří všemi směry. Poté, co se odrazí od horizontální plochy – například od silnice nebo od vodní hladiny – se světlo  obvykle silně polarizuje v horizontální poloze. Vertikální světlo je pro lidské oko užitečné. Umožňuje kvalitní rozeznávání barev i kontrastů, zatímco koncentrované horizontální světlo jen vytváří optický šum nebo odlesky, které zhoršuji viditelnost a potenciálně tak způsobují kritické situace. Polarizace2
Ojedinělé polarizační čočky Polaroid jsou opatřeny vertikálním filtrem, který velmi účinně blokuje horizontálně polarizované světlo. Polarizační čočky Polaroid umožňují pronikání užitečného vertikálního světla do oka bez odlesků a při zachování přirozených barev i kontrastů.

 

Polarizační sluneční brýle Polaroid® = vynikající optické vlastnosti a lepší vidění


Tradiční výrobci používají pro tvarování brýlových čoček vakuovou metodu. Brýlové čočky vyrobené touto metodou zhoršují vnímání velikosti, tvarů a vzdáleností, aniž bychom si to vůbec uvědomovali. Oči jsou nuceny tyto horší optické vlastnosti brýlových čoček kompenzovat. Ti, kdo nosí běžné sluneční brýle, jsou tak vystaveni riziku zvýšeného namáhání očí.

 

Polarizační sluneční brýle Polaroid®

• vidění bez odlesků
• vykreslení kontrastů
• přirozenost barev
• snížená únava očí
• 100 % UV ochrana

Všechny tyto faktory přispívají k vynikající pohodě vidění a zlepšené koncentraci.
Ať už děláte cokoliv, vaše reakce jsou rychlejší a tím i bezpečnější – zvlášť při jízdě autem. Vysoká kvalita brýlových čoček Polaroid zajišťuje maximální možnou efektivitu a účinky polarizace. Tím se Polaroid liší od všech ostatních výrobků s polarizačními fitry.

7 funkčních vrstev


Polarizační brýlové čočky Polaroid tvoří 7 funkčních a dokonale spojených vrstev pro dosažení vysoce kvalitního optického účinku. Hlavním prvkem sendvičové konstrukce je polarizační filtr uprostřed. Po obou stranách laminované UV filtry blokují veškeré UVA, UVB a UVC paprsky. Z každé strany jsou pak čočky chráněny opticky korektními vrstvami, odolnými proti roztříštění.

Polaroid woman