Jaké brýle nosí celebrity IV. - Štěpánka Duchková je novou tváří francouzské  značky brýlí FRED Lunettes

Novou tváří slunečních a dioptrických brýlí francouzské značky FRED Lunettes se v Čechách stala populární moderátorka Štěpánka Duchková.

 

Propracovanost, nezbytná dávka luxusu, šarmantní elegance a jedinečný styl, to jsou brýle francouzské šperkařské značky FRED Lunettes, které zapůsobily na známou moderátorku. "Brýle beru jako doplněk i svoji součást. Když jsem si prvně vyzkoušela brýle značky FRED Lunettes byla jsem nadšená, jak skvěle mi padnou a přitom jak jsou decentní, působí na obličeji velmi zajímavě a elegantně," říká Štěpánka Duchková.

V sortimentu této značky jsou brýle dámské i pánské, sluneční i dioptrické, klasické i odvážné, ale především elegantní. Všechny brýle značky FRED Lunettes jsou ve znamení čistého vzhledu a jednoduché krásy, přičemž samozřejmostí jsou nejkvalitnější materiály a precizní provedení. Brýle jsou vyráběny ručně a kromě hypoalergenní oceli a nejmodernějších acetátů jsou používány takové materiály jako polodrahokamy a drahokamy, zlato, platina, palladium či perly. Použití nejvybranějšího zlata a platiny způsobuje bohatý lesk obrouček a drahé kameny a perly dělají z brýlí FRED Lunettes opravdový šperk. Design brýlí nabízí velmi působivé detaily a drahé kovy zkombinované s barevným acetátem a přírodní materiály jako je vzácné dřevo a rohovina dodávají brýlím dotek vznešenosti.

Všem postupům při sestavování brýlí je věnována ta nejvyšší pozornost a každý kus brýlí se díky tradiční ruční výrobě francouzských řemeslníků stává dokonalým originálem. Brýlový rám má i vlastní sériové číslo pro jasné zjištění pravosti a každý díl brýlového rámu je označen puncem FRED Lunettes, který tak ručí za konečnou kvalitu.

 

Vedle klasických modelů pro každodenní reprezentaci, nabízí značka FRED Lunettes i brýle odpovídající nejmodernějším a nejodvážnějším trendům. Brýle do České republiky dodává výhradně společnost Highlight optic a k dostání jsou v celé řadě specializovaných optik.

 

FRED Lunettes je francouzská šperkařská značka, založená v roce 1936, kdy Fred Samuel otevřel v Paříži svůj první salón. Postupně se jeho zákazníky a fanoušky staly různé světové celebrity, například monacká princezna a jeho věhlas se rychle rozšířil z Francie do zbytku světa. Brýle značky FRED Lunettescharakterizují tři slova: tradice, prestiž, kvalita.

 

Více informací na www.highlight.cz a www.luxusnibryle.cz.