Jaké brýle nosí celebrity II. - Kimi Räikkönen 


Kimi Räikkönen byl několik let jednou z hlavních tváří značky TAG Heuer. Filosofii společnosti TAG Heuer, založené v roce 1860 Edouardem Heuerem, lze vyjádřit slovy: odvážné a pronikavé úsilí o dokonalost. Zboží této značky je nadčasové a neustále zdokonalované. Na jeho výrobu se používají vysoce technicky vyspělé a zároveň ušlechtilé materiály, vyznačuje se kvalitou a vysokou životností. Hlavními hodnotami společnosti TAG Heuer jsou prestiž, výkon a inovace. Její produkty v sobě spojují sportovnost a glamour.

Základní údaje o osobnosti:

Povolání: Závodník F1 , Mistr světa ve F1 2007
Datum narození: 17. 10. 1979
Místo narození: Espoo, Finsko
Znamení: Váhy   
Výška: 175 cm

Životopis:

Od deseti let jezdí na motokárách.V roce 1999 skončil druhý v Evropském šampionátu Formule Super A.Ve dvaceti letech vyhrál Britskou Formuli Renault Winter Series. Roku 2000, vyhrál sedm z deseti závodů šampionátu Britské Formule Renault.
V roce 2001 podepisuje smlouvu s Peterem Sauberem, majitelem stáje Formule 1. a v sezóně roku 2003 slaví své první vítězství a to v Grand Prix Malajsie 2003 kde se umístil na druhém místě.

Další úspěchy v závodech Formule 1

2004 McLaren - 7. místo
2005 McLaren - 2. místo
2006 McLaren - 5. místo
2007 Ferrari - 1. místo
2008 Ferrari - 3. místo
2009 Ferrari - 6. místo

Jaké brýle nosí?

Značka: TAG Heuer
Model:

  • Kimi Speedway- Vytvořené ve spolupráci Kimiho Räikkönena s designéry TAG Heuer avant-garde eyewear. Obruba je ze speciálního lehkého hliníku, který je opatřený vrstvou z lávového kamene, následně ručně broušenou. Na pravé stranici a levé čočce je vygravírované „KIMI“, na krabičce je Kimiho podpis. Čočky jsou z nerozbitného polykarbonátu, u dražšího provedení jsou polarizované, zabarvené do bronzova, u levnějšího jsou v proveden

      Speedway

 

  • Zenith Racing - Sluneční brýle jejichž největší předností je unikátní konstrukce stranic. Jsou tvořeny jádrem z Beta titanu s tvarovou pamětí potaženým speciálním barvitelným polymerem. Jádro s proměnným profilem umožňuje zároveň vysokou flexibilitu i tvarovatelnost stranic kolem spánků a boltců uší. Ty ve výsledku přiléhají pohodlně k hlavě, citlivých partií se nemusí vůbec dotýkat, díky poddajnosti polymeru naprosto netlačí a přitom nepadají.Zenith


Brýle značky TAG Heuer si můžete prohlédnout  ZDE, nebo osobně vyzkoušet v očních optikách STOOPTIK.
Více informací na www.luxusnibryle.cz nebo www.tagheuer.com

Zdroj: Highlight optic s.r.o. výhradní distributor brýlí TAG Heuer