Všestranné sluneční brýle 27° Air značky TAG Heuer Avant - Garde Eyewear se hodí nejen do hor

Sluneční brýle 27º Air značky TAG Heuer Avant - Garde Eyewear by na letošní zimní sezonu neměli chybět příznivcům sportu a především pak milovníkům hor. Právě pro ně je totiž tento model brýlí s vyměnitelnými clonami tou správnou volbou. Tyto vysoce výkonné stylové sluneční brýle představují 18 kombinací vyměnitelných clon - 6 druhů různých čoček ve 3 tvarech.
27

Charakteristickými znaky brýlí jsou optimální aerodynamika, snížená hmotnost a výborné periferní vidění v horizontálním i vertikálním směru. K prvotřídní kvalitě brýlí 27º Air přispívá také příjemná ergonomická opěrka nosu a dvě tvarovatelné varianty u koncové části stranic, takže každý, kdo brýle nosí, si je může přizpůsobit tak, aby mu perfektně padly. 27air_orange
 
Obroučky brýlí 27º Air, které jsou v nabídce ve dvou velikostech, jsou vyrobeny z lehkého a odolného polymeru. Jedinečný exkluzivní vzhled dal obroučkám Ross Lovegrove, designér Audi TT, který pro TAG Heuer Avant-Garde Eyewear vytvořil „neviditelný 27º mechanismus“

Čočky se vyrábí z nerozbitného polykarbonátu, ve třech tvarech a v šesti druzích. Dají se během chvilky vyměnit a umožní tak dosáhnout optimálního výkonu při řadě různých sportovních aktivit. Všechny čočky TAG Heuer Avant-Garde Eyewear nabízejí 100% ochranu proti škodlivému UV záření a díky nerozbitnému polykarbonátu jsou oči chráněny také před úrazem.

Všechny čočky jsou v selektivně zvýrazňujících odstínech, a tak jsou co nejvíce přizpůsobeny hlavnímu typu prostředí, do kterého jsou doporučeny. Do hor je tak nejvhodnější hnědá čočka „High mountain“ s eskymáckým efektem, polarizací a vnitřním antireflexem, která svým stupněm zabarvení odpovídá nejsilnější kategorii 4. Je tak vhodná především do světelných podmínek s vysokým stupněm záření, třeba do vysokých hor na ledovec v plném slunci. Čočka je opatřena hydrofobní úpravou, což zajišťuje, že voda nezůstává v zorném poli, ale stéká v kapičkách a zabraňuje tak tvorbě skvrn kvůli dešti, plískanici, sněhu či vlastnímu dechu. Čočky také navíc svou speciální úpravou zamezují usazování nečistot a především mastnoty.

Další čočkou, kterou lyžaři ocení je čočka „Infrared“. Ta díky červenému zrcadlu redukuje silné sluneční záření násobené odrazem od sněhu.

Vynikající čočkou do horského prostředí je také „Photochromic Prime“. Tato čočka mění nejen intenzitu zabarvení, ale také odstín. Odbarvená (oranžová) je dokonalá do špatných světelných podmínek, kde je třeba obraz rozjasnit. Zabarvená (šedá) chrání proti prudkému slunci.

Široká škála vyměnitelných clon tak poskytuje využití nejen při zimních sportech, ale i při dalších sportovních aktivitách, jako je například cyklistika, tenis, golf, vodní sporty apod.

Brýle si proto oblíbilo i mnoho profesionálních sportovců, golfových trenérů a lyžařských instruktorů. Čočku „Watersport“ s modrým zabarvením určenou na vodní sport používá i známý český jachtař David Křížek.

Cena slunečních brýlí 27º Air se liší podle druhu zvolené čočky a pohybuje se tak od 5.130,- do 10.600,- Kč.
 
Filosofii společnosti TAG Heuer, založené v roce 1860 Edouardem Heuerem, lze vyjádřit slovy: odvážné a pronikavé úsilí o dokonalost. Zboží této značky je nadčasové a neustále zdokonalované. Na jeho výrobu se používají vysoce technicky vyspělé a zároveň ušlechtilé materiály, vyznačuje se kvalitou a vysokou životností. Hlavními hodnotami společnosti TAG Heuer jsou prestiž, výkon a inovace. Její produkty v sobě spojují sportovnost a glamour.
 
Tváří TAG Heuer jsou takové osobnosti jako závodník Formule 1 Kimi Räikkönen, tenistka Maria Sharapova či golfista Tiger Woods.

Brýle značky TAG Heuer si můžete prohlédnout  ZDE, nebo osobně vyzkoušet v očních optikách STOOPTIK.
Více informací na www.luxusnibryle.cz nebo www.tagheuer.com

Zdroj: Highlight optic s.r.o. výhradní distributor brýlí TAG Heuer