Presio GO digital: Digitální přesnost pro každé oko

Nové multifokální brýlové čočky od Nikon pc

Nové digitální technologie nás obklopují na každém kroku a nabízejí nový způsob vnímání světa, ať už rostoucí kapacitou digitálních fotoaparátů nebo díky vysokému ropzlišení HD televizorů. Stejným způsobem, digitalizace procesů při výrobě progresivních čoček zvyšuje jejich přesnost.

Asférický design Presia GO digital, vyrobený free form technologií, garantuje idealní kontrolu povrchu a zdokonaluje vidění. Povrch čočky je vypočítán tak, že zaručuje široký progresivní koridor a zároveň respektuje přirozené pohyby oka.
Digitální zpracování povrchu čočky optimalizuje celou její plochu a umožňuje extrémně ostré vidění pro každého.

Digitální design čoček Presio GO digital zaručuje použitím plochého a rovnoměrného zakřivení kvalitní tenké a lehké čočky. Díky dvěma délkám progresivního koridoru se skvěle hodí do všech typů obrub.

Presio GO digital garantuje rychlou adaptaci, snížení únavy očí a efektu plavání obrazu. Nositel nevnímá přechody mezi zónami pohledu, vidění je jasné, a to okamžitě.

go digital Presio GO digital nabízí nositelům výhodu široké zóny na blízko, oblast do dálky bez aberací a to všechno maximálně přirozeným způsobem.


Zdroj: Omega Optix s.r.o. výhradní distributor brýlových čoček Nikon.