ŘÍZENÍ BEZ ÚNAVY - BRÝLE PRO NOČNÍ VIDĚNÍ

 

TAG Heuer Night Vision

ilustrace

Revoluce, která může být oceněna na trati, stejně jako na silnici - TAG Heuer "Avant-Garde" vyvinula inovativní brýle výhradně pro řidiče. Příhodně pojmenované "Night Vision"

Podle statistik představuje 10% z provozu na pozemních komunikacích jízda v noci, ale 48% smrtelných dopravních nehod.

Ve tmě či za šera se zorničky rozšiřují a každý se stává krátkozraký. Také optické aberace jsou větší: světlo více oslňuje, vzniká snížení periferního zorného pole, lehké odlesky ovlivňují ostrost.
Z tohoto důvodu, firma TAG Heuer vyvinula ve spolupráci s týmem Peugeot Sport, Le Mans Series šampion, a lékařských odborníků, inovativní koncept s cílem odpovědět na tento problém: Night Vision.

Výhradní funkční brýlové čočky Night Vision, které napravují noční krátkozrakost. Jsou světle žluté barvy, díky níž nabízejí stále jasné, ostré vidění, zvýšují přesnost vnímání kontrastu s tmavě modrým okolím, aniž by se změnilo vnímání barev. Kromě toho jsou tyto čočky anti-reflexní, což ještě více zvyšuje ostrost, snižuje oslnění a tím i riziko oční únavy.

Vsazeny jsou tyto čočky do kvalitních titanových pružných obrub s protiskluzovými stranicemi z elastomeru.

Koncepce  původně zaměřena pro mezinárodní závod 24 hodin LeMans, kde se snažila přinést zvýšenou přesnost a výkonnost, ale také pohodlí, bezpečnost a potřebou vidět lépe zejména ve tmě.

Všechny brýle a brýlové čočky TAG Heuer jsou odolné proti rozbití, ultra-lehké a poskytují 100% UV-A a UV-B ochranu.

Podrobnější informace o ceně naleznete ZDE

Zdroj: Tag Heuer