Adidas přináší specializované outdoorové brýle

terrex

Adidas přináší specializované sportovní brýle letošního léta — TERREXpro. Revoluční brýle pro outdoorové sportovce. Jedinečný design a všestranné vybavení nabízí použití ve všech povětrnostních podmínkách a maximální ochranu - a to i v extrémních situacích.

Správná ochrana očí a optimální zobrazení, a to zejména v náročných vysokohorských podmínkách je naprostou nezbytností. Jasné světlo, vysoká expozice UV záření, těžké povětrnostní podmínky zatěžují alpské sportovce, proto jsou tyto vysoce kvalitní, trvanlivé, outdoorové brýle nezbytnou součástí vybavení do hor, aby poskytly ochranu vašim očím.

A143/00 6050 TERREX PRO
Na outdoorovém veletrhu získaly brýle Adidas TERREXpro prestižní cenu Inovace pro venkovní průmysl v kategorii "Hory a Vybavení" a ocenění z mezinárodního fóra design (iF). Kritéria, jako jsou např. stupeň inovace, design, kvalita, funkčnost a bezpečnost jsou základem pro hodnocení. Odměnou za revoluční horské brýle, které splňují nejvyšší nároky jsou pak tyto ocenění.


Vynikající technickou inovací u Adidas TERREXpro je odnímatelný Twin filtr, který má vlastní nosník (Double-Snap™), „ventilaci" ClimaCool™, což je technologie dvojího filtru a antifog povrch na přední straně filtru, zaručující nerušený výhled bez zamlžování.
Měkká pěna zajistí perfektní upevnění a držení na tváři a ochranu proti větru či potu.
TERREXpro jsou vybaveny vysoce kvalitní filtrační technologií, která v každém okamžiku umožní jasné vidění. Filtry se skládají z velmi lehkého, rozbití a poškrábání rezistentního polykarbonátu. "Vision Advantage™ PC filtry odpovídají optickou kvalitou třídě 1 a poskytují 100% ochranu proti UVA, B a C záření.

Adidas nabízí několik variant barevných výměnitelných "skel": LST Active™, harmonizuje rychlé změny světlo/stín s vysokým kontrastním efektem s absorpcí světla 84%, velmi tmavá skla SPACE , která pohltí až 95 procent viditelného spektra určenými do opravdu extrémních podmínek, LST™ vario, automaticky se přizpůsobující různým světelným podmínkám, samozabarvování je v rozmezí kategorie 2 — 3 při zachovává charakteristické jasnosti a dále LST Bright s rozjasňujícím efektem.

TERREXpro jsou vyrobeny z extrémně lehkého, teplotně stabilního materiálu SPX ™, čímž se stávají brýle zvláště odolné.

terex2
TRI FIT™ systém, zajišťuje nastavení stranic do tří poloh, to umožní zcela individuální přizpůsobení tvaru hlavy.


terrex1
Vpřípadě že potřebujete brýlovou korekci, nabízí Adidas TERREXpro Individuální řešení pro ametropie (refrakční vady: dalekozrakost, krátkozrakost) Systém nabízí tři varianty optimálního řešení pro kompenzaci ametropie:
Varianta 1: TERREXpro s přímým zabroušením dioptrií.
Varianta 2: Twin vyjímatelný filtr může být v požadovaných dioptriích.
Varianta 3: optická vložka, která se přidá na základní rám, zhotovená individualně, diky menšímu průměru redukuje periferní vady a zaručuje optimální zobrazení.Součástí příslušenství kromě výměnných filtrů je kryt pro ochranu nosu před sluncem a zimou, který je opět vyroben z SPX™ materiálu, lemovaný měkkou pěnou a vybaven větracími otvory a lze jej rychle a snadno připojit k obrubě. Samozřejmostí je sportovní páska kolem hlavy, která se jednoduše vymění za klasické stranice.