PORSCHE DESIGN - sluneční brýle pro náročné muže

 

V našem e-shopu máme pro vás připravené novinky pánských slunečních brýlí PORSCHE DESIGN, které vynikají svým nadčasovým minimalistickým designem. V těchto brýlích rozhodně zaujmete!


Nabídnout vám můžeme třeba sluneční brýle PORSCHE DESIGN se zajímavě tvarovanými velkými skly modré barvy a velmi tenkou konstrukcí, která v sobě kombinuje nerezovou ocel a lehký karbon. Unikátně tvarovaný kovový nosník je zajímavým detailem, který brýlím dodává velmi mužný a zároveň exkluzivní vzhled. Pro skutečně komfortní ochranu zraku jsou tyto sluneční brýle opatřeny zrcadlovou úpravou a antireflexem pro čisté vidění.

 

Zaujmout vás také může nadčasový a velmi minimalistický model slunečních brýlí PORSCHE DESIGN v celošedém provedení, který je vyrobený z lehkého titanu. Brýle mají tenkou kovovou obrubu a plastové čočky v šedé barvě. Vyznačují se maximální lehkostí i flexibilitou. Jejich nošení bude pro vás velmi pohodlné a zároveň se budete cítit stylově. Tyto a další jedinečné modely slunečních brýlí PORSCHE DESIGN najdete v našem e-shopu i v kamenných prodejnách.