Sluneční brýle Ray-Ban Blaze rozjasní váš pohled

 

Značka Ray-Ban představuje svoji doposud nejjasnější kolekci s příznačným názvem Blaze. Sluneční brýle Ray-Ban Blaze mají jedinečný futuristický vzhled, který je jako stvořený pro odvážné a sebevědomé lidi. Ve slunečních brýlích Blaze se totiž stanete oslňujícím středem pozornosti kamkoliv vstoupíte.

Sluneční brýle Ray-Ban Blaze mají tvar modelu Clubmaster, přičemž mají rám zhotovený z tenkého plochého kovu. Skla brýlí zasahují přes celý rám, díky čemuž tak vzniká hladká lesklá plocha a ničím neomezený čistý pohled. Prosvětlený vzhled brýlí ještě více umocňuje zrcadlová úprava skel, která je speciální v tom, že zrcadlově odráží světlo a zároveň zachovává částečnou průsvitnost skel pro jasný pohled z očí do očí.

Sluneční brýle Ray-Ban Blaze jsou nekonvenční módní doplněk, který rozsvítí každý váš outfit. Vybírat můžete z nadčasových barevných kombinací, jako jsou třeba zlaté obruby v kombinaci s růžovými skly nebo třeba modré rámy s tmavě oranžovými skly a zlatou zrcadlovou úpravou. Z naší nabídky si spokojeně vybere každý.