Nové sluneční brýle Polaroid

 

Pořiďte si na léto takové sluneční brýle, které vám zajistí opravdu komfortní ochranu zraku a zároveň se stanou vaším jedinečným módním doplňkem, který pozdvihne a vyladí každý váš letní outfit.

Značka Polaroid představuje pro tuto sezónu nové modely slunečních brýlí, mezi které patří i nápadité a velice ženské sluneční brýle Polaroid PLD4067. Tento model slunečních brýlí se vyznačuje unikátní kombinací kulatých skel vsazených do výrazného cat-eye rámu. Brýle v sobě navíc ještě kombinují odlehčený plast a elegantní kov. Toto jedinečné spojení materiálů ještě více umocňuje atraktivní vzhled brýlí.

Sluneční brýle Polaroid PLD4067 jsou opatřeny polarizačními plastovými čočkami, které chrání zrak před slunečními paprsky a zároveň dokážou spolehlivě eliminovat nepříjemné oslnění a odlesky slunce od lesklých vodorovných ploch. Polarizační čočky také mají schopnost zachovat věrnost barev, zvyšují kontrastní vidění a zajišťují příjemný, ničím nerušený pohled.

Modely slunečních brýlí Polaroid PLD4067 jsou dostupné v různobarevném provedení včetně oblíbeného žíhaného vzoru. Vybírat také můžete z módních barevných odstínů čoček, které jsou v provedení s efektním gradálem nebo se zrcadlovou úpravou.