Chraňtě své oči před zářením monitorů a LED osvětlením.

V naší optice se můžete spolehnout na profesionální servis. Nechejte si u nás proto zhotovit skla do dioptrických brýlí a uvidíte, že s výsledkem budete maximálně spokojeni! Vybírat si u nás můžete různé typy skel. Kromě standardní síly čoček s indexem lomu 1,5 Vám nabízíme ztenčené i extra ztenčené čočky, díky kterým plusové dioptrické čočky nebudou vypadat tak vypoukle.

Můžete si u nás nechat pořídit dioptrická skla s povrchovou úpravou zvanou Xblue. Jedná se o nejnovější povrchovou úpravu. Snižuje únavu očí, které jsme dnes a denně vystaveni díky záření z nejrůznějších typů světelných zdrojů — jakou jsou počítače, TV, notebooky, mobilní telefony, úsporné žárovky, zářivky a další. Příznaky unaveného zraku jsou suché oči, bolest, obtížné zaostřování, rozostřené vidění, bolest hlavy či špatné soustředění.

Samozřejmostí je antireflex, tvrzení a hydrofobní úprava. Antireflexní vrstva zajišťuje jasnější i ostřejší obraz. Odstraňuje také nepříjemné odlesky od povrchu brýlových skel, díky čemuž dochází ke snížení únavy očí. Oboustranné tvrzení chrání plastové čočky před poškrábáním a hydrofobní úprava zvyšuje odolnost skel vůči mastnotám a nečistotám.

Z naší nabídky si zajisté spokojeně vyberete. Neváhejte proto a navštivte nás!