Oakley EVZero Range - opravdu pohodlné sluneční brýle pro sportovce!

 

Hledáte opravdu kvalitní sportovní sluneční brýle, které budou mít multifunkční využití? Právě takové jsou sluneční brýle Oakley EVZero Range, které jsou vhodné pro trénink, běh, cyklistku a pro další aktivní pohyb venku!

Sportovní sluneční brýle Oakley EVZero Range zaujmou především svým atraktivním vzhledem. Široký plastový štít, místo dvou oddělených čoček, poskytuje opravdu ničím nerušený pohled přes brýle a umožňuje velice široké zorné pole. Brýle navíc nemají ani obruby, které běžně ruší ve výhledu. Unikátní tvar brýlí Oakley EVZero Range zajišťuje také dobré odvětrávání.

Spolehnout se můžete i na vysokou kvalitu čoček. Jsou vyrobené z odolného plastu a spolehlivě chrání před UV zářením. Některé typy čoček jsou polarizované, což znamená, že eliminují nepříjemné oslnění, ke kterému dochází při odrazu světelných paprsků od vodorovných lesklých ploch (např. mokrá vozovka).

V naší nabídce také naleznete sluneční brýle Oakley EVZero Range s vrstvou iridia, což je speciální zrcadlová vrstva, která zlepšuje ostrost obrazu v různých světelných podmínkách. Zvolit si také můžete čočky s technologií Prizm Trail (do náročného přírodního terénu), Prizm Road ( na silnici) nebo Prizm Daily Polarized (pro běžné použití). Tyto prizmatické čočky zvyšují barevný kontrast, zajišťují ostrý obraz, eliminují všechny rušivé podněty a umožňují rychle rozpoznat překážky v terénu. Takto je ještě více zvýšena vaše bezpečnost při sportování.

 

Sportovní sluneční brýle Oakley EVZero Range jsou navíc velice lehké a odolné vůči nárazu či poškození. Stranice brýlí jsou vyrobené z patentovaného materiálu O Matter, který vyniká svojí mimořádnou pružností a lehkostí. Za zmínku také stojí patentovaná technologie Three-Point Fit, díky které se brýle dotýkají hlavy nositele pouze na třech místech - na nose a na dvou místech nad ušima. Takto jsou eliminovány nepříjemné bolestivé otlaky, které někdy brýle způsobují.

Pokud tedy hledáte sluneční brýle, které opravdu něco vydrží a zároveň budou pohodlné, potom jsou pro vás sportovní sluneční brýle Oakley EVZero Range jasnou volbou!