Sluneční brýle Ray-Ban New Gatsby - styl, který podtrhne Vaši individualitu!

Pořiďte si na léto zbrusu nový model slunečních brýlí z dílny Ray-Ban! Jedinečné sluneční brýle Ray-Ban New Gatsby jsou inspirované legendárním Lennon stylem! Zaujmou Vás svými kulatými obrubami z kvalitního plastu a oproti jiným brýlím se vyznačují unikátním prvkem, kterým je dvojitý kovový nosník. Tento detail působí velice originálně a umocní Vaši individualitu!

Sluneční brýle Ray-Ban New Gatsby jsou velice moderní záležitostí a dáte s nimi najevo, že máte rádi vše, co je zajímavé, nové a nevšední. Brýle Ray-Ban New Gatsby v sobě dokonale kombinují plast i kov a toto spojení dvou kontrastních materiálů Vás zkrátka nikdy nepřestane bavit! Se slunečními brýlemi Ray-Ban New Gatsby na sebe strhnete pozornost okolí, zatímco Vy budete kráčet sebejistě a uvolněně. Tento nadčasový retro styl působí velmi elegantně, extravagantně i pohodářsky zároveň!  

V našem e-shopu si můžete vybírat modely Ray-Ban New Gatsby z různých barevných provedení. Brýle Ray-Ban New Gatsby jsou opatřeny kvalitními plastovými čočkami, které zajišťují spolehlivou ochranu zraku před UV zářením. Některé modely jsou navíc opatřeny zrcadlovou vrstvou, která eliminuje rušivé odlesky, prohlubuje kontrast a zajišťuje jasnější vidění. Se slunečními brýlemi Ray-Ban New Gatsby tak můžete vyjádřit svůj styl přesně tak, jak chcete!