Lyžařské brýle Oakley

Sháníte opravdu kvalitní lyžařské brýle? Skvělým tipem jsou lyžařské brýle Oakley, které vás v mnohém mile překvapí! Lyžařské brýle Oakley jsou vhodné jak pro lyžaře, tak i pro snowboardisty. Díky svému tvaru jsou kompatibilní s většinou helem. Výhodou také je, že můžete nosit současně i s vašimi dioptrickými brýlemi. Opatřeny jsou jedinečnými technologiemi, které zajišťují opravdu vysoký komfort při zimní sportování.

Lyžařské brýle Oakley dokonale přilnou k vašemu obličeji a jsou navrženy tak, aby vás v ničem neomezovaly. Rámy brýlí mají trojitou fleecovou pěnu, která zamezuje nepříjemným otlakům od brýlí a zároveň dokonale odvádí pot.

Lyžařské brýle Oakley mají velice pevný a odolný rám a zároveň jsou vysoce flexibilní a přizpůsobivé. Díky těmto vlastnostem dokážou skvěle odolávat tlaku a nárazu. Jejich nošení je navíc velmi pohodlné.

Skla brýlí jsou velice dobře odvětrávaná a na vnitřní straně jsou navíc opatřeny speciální protizamlžovací vrstvou. Přizpůsobivý nosní rám brýlí je upravený pro snadné dýchání a cirkulaci vzduchu. Lyžařské brýle Oakley jsou opatřeny nastavitelným popruhem, který je posilikován, aby za všech okolností držel na svém místě.

Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní sluneční čočky odolné vůči nárazu a poškození. V našem e-shopu nabízíme lyžařské brýle Oakley se zrcadlovou úpravou, která zajišťuje komfortní vidění bez oslňujících odlesků a zlepšuje vnímání barev.

Některé lyžařské brýle Oakley jsou ještě navíc opatřeny prizmatickou technologií, která zvyšuje barevný kontrast a poskytuje tak velmi jasné a ostré vidění pro dokonalou orientaci na svahu. Speciální široký tvar čoček umožňuje maximální periferní vidění ve všech směrech bez omezení.

Pořídit si také můžete lyžařské brýle Oakley s vyměnitelnými skly. Jedná se o brýle s unikátní technologií, která umožňuje velmi snadnou a rychlou výměnu skel. Takto si můžete vaše lyžařské brýle přizpůsobit dle akttuálních světelných podmínek a zajistit si tak ještě větší komfort během sportování.