Legendární lenonky v jedinečném skládacím provedení!

„Lenonky“ snad nikdy nevyjdou z módy. Značka Ray-Ban Vám nyní nabízí tyto legendární brýle v unikátním skládacím provedení, které je velmi praktické i stylové zároveň! Jedná se o dioptrické brýle Ray-Ban Round Folding, jejichž kulaté obroučky perfektně korespondují se současnou retro módou, která je stále populárnější!

Díky inovativnímu skládacímu mechanismu si nyní můžete navíc své „lenonky“ kdykoliv jednoduše složit a nosit je například v kapse. Takto můžete mít dioptrické brýle Ray-Ban Round Folding neustále při ruce! Ve složeném stavu se tyto brýle navíc pohodlně vejdou do každého pouzdra, kapsy či kabelky a nikde Vám nezaberou příliš místa.

Dioptrické brýle Ray-Ban Round Folding jsou dokonalým spojením originálního vzhledu a funkčního řešení, které je velmi praktické i nápadité zároveň. Dioptrické brýle Ray-Ban Round Folding mají kvalitní kovovou konstrukci a nastavitelné nosní sedýlky. Tenké kovové stranice jsou opatřené plastovými koncovkami, které zajišťují skutečně pohodlné nošení brýlí po celý den.Dioptrické brýle Ray-Ban Round Folding jsou velmi lehké a perfektně zpracované do posledního detailu.

V našem e-shopu tyto jedinečné skládací lenonky pro Vás máme připravené za skvělé ceny!