Oakley Crosslink Switch - jedny brýle s možností dvojí korekce zraku!

Dioptrické brýle Oakley Crosslink Switch představují naprostou revoluci v dosavadním nošení brýlí! Díky unikátnímu systému výměny skel mají tyto brýle multifunkční použití!

Jedny brýlové obruby Vám tak umožní hned dvojí korekci zraku na blízko i na dálku. Stačí jenom vyměnit skla pomocí jednoduchého systému - pouze odklopíte nosník, vložíte skla a zacvaknete.

Do brýlí Oakley Crosslink Switch si můžete libovolně vložit také zabarvená nebo samozabarvovací skla, která ochrání Vaše oči před nebezpečným UV zářením! Díky tomuto unikátnímu systému nemusíte vlastnit několik drahých brýlí — vystačíte si pouze s jedněmi brýlovými obrubami! Výhodou výměnných skel je jejich skladnost, praktičnost, a také nižší pořizovací náklady.

Dioptrické brýle Oakley Crosslink Switch jsou vyrobeny z mimořádně odolného a pružného materiálu O-Matter ™ který je používaný výhradně značkou Oakley. Brýle se perfektně přizpůsobí Vašemu obličeji a díky unikátnímu systému Three-Point Fit, který zajišťuje dotyk brýlí pouze na 3 místech hlavy, si můžete být jisti, že Vám brýle budou dobře sedět na hlavě, aniž by spadávaly nebo Vás naopak tlačily.

Sportovní design brýlí Oakley Crosslink Switch je jako stvořený pro Váš aktivní život. S brýlemi Oakey Crosslink Switch se tedy nebudete muset vůbec ničím omezovat!