Sluneční brýle Oakley PRIZM™ - vysoký kontrast a ostřejší vidění při sportování!

 

Sluneční brýle Oakley přicházejí na trh s novou technologií čoček PRIZM™, která zvyšuje kontrast podle podmínek prostředí a zajišťuje tak ostřejší pohled bez rušivých elementů. Tato technologie zvýrazňuje pouze určité barvy, pomáhá rozlišovat ty nejjemnější rozdíly v odstínech a přirozeně dokresluje špatně viděný obraz. Čočky opatřené technologií PRIZM™ dokážou zvýraznit barvy, na které je oko citlivější a zbytek nepotřebného světla odfiltrují. Takto se jednoduše docílí velmi kontrastního obrazu s ostrými detaily. Značka Oakley navrhla různé druhy čoček s technologií PRIZM™, které oceníte v různých sportovních oblastech.

 

PRIZM™ DAILY - jedná se o speciální plastové čočky s technologií PRIZM™, které účinně chrání Váš zrak před oslněním a zajišťují ostrý kontrastní obraz. Tyto čočky jsou vhodné pro běžné použití.

 

PRIZM™ ROAD — tyto čočky jsou speciálně navržené pro pohyb na silnici. Čočky zvyšují kontrastní vidění, zlepšují vnímání šedé barvy vozovky a umožňují lépe rozeznávat překážky na silnici. Snadněji tak například spatříte výmoly nebo kameny na cestě. Díky tomu se také významně zvýší Vaše bezpečnost. Tyto čočky ocení zejména cyklisti, ale také se Vám budou hodit při jízdě autem.

 

PRIZM™ TRAIL — čočky vyvinuté speciálně pro projížďky na vysokohorských stezkách a v náročném terénu mimo silnici. S těmito čočkami snadněji rozlišíte překážky na cestě, jako jsou kameny nebo písek. Díky tomu se zvýší Vaše bezpečnost. Sluneční brýle s těmito čočkami jsou vhodné pro cyklisty a pro různé sportovní aktivity v přírodě.

 

PRIZM™ GOLF — tyto čočky jsou vhodné zejména pro potřeby golfistů. Speciální úprava zlepšuje kontrasty a zintenzivňuje rozdíly v odstínech i v textuře trávy, díky čemuž si uděláte lepší představu o terénu a budete se lépe orientovat na trávníku. To také přispěje k Vašemu jistějšímu a přesnějšímu odpalu.

 

     PRIZM™ WATER DEEP — čočky speciálně navržené pro rybáře, kteří potřebují vidět hluboko do vody. Těmito čočkami uvidíte ostřeji a díky jejich speciálnímu zbarvení snadněji rozpoznáte, co se děje pod vodou.

 

PRIZM™ WATER SHALLOW — čočky speciálně navržené pro muškaře, kteří potřebují vidět, co děje těsně pod hladinou. Takto budete mít přehled o tom co se děje ve vodě a Vaše muškaření bude úspěšnější.