Nejnovější modely slunečních brýlí Ray-Ban Clubmaster

 

 

Ray-Ban Clubmaster Aluminium

Jedním z nejnovějších modelů značky Ray-Ban je kultovní model Clubmaster Aluminium, který má jedinečný hliníkový rám vyznačující se vysokou lehkostí, odolností a kvalitou. Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster Aluminium jsou na trhu k dostání ve stříbrném, měděném, bronzovém nebo černém odstínu. Jejich moderní a zároveň velice elegantní vzhled si naprosto zamilujete!

 

 

 

                                                                                                                                                                     

 

 

Ray-Ban Clubmaster Oversized

Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster Oversized mají oproti klasickému modelu Clubmaster velké oválné čočky, se kterými lépe vyniknete v davu! Brýle v sobě zajímavým způsobem kombinují modely Wayfarer i Clubmaster dohromady. Tvar slunečních brýlí Ray-Ban Clubmaster Oversized ještě lépe sedne ke každému typu obličeje. K dostání jsou navíc s oblíbenými zrcadlovými skly.

 

 

 

 

Ray-Ban Clubmaster Fleck

Toužíte po opravdu výrazném vzhledu, který dokáže zaujmout? Jedinečná kolekce Ray-Ban Clubmaster Fleck se vyznačuje velice zajímavou kombinací vzájemně kontrastujících barev, které vytvářejí velmi originální podobu plastových rámů. Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster Fleck jsou doplněny kovovými detaily a stranice mají v jednobarevném provedení. Každý model těchto brýlí je opravdovým unikátem, který jen tak někdo nemá. Buďte tedy výjimeční a dodejte svému stylu ten správný šmrnc!