Sluneční brýle Ray-Ban Erika — přitažlivý vzhled s dotekem sametu!

 

Sluneční brýle Ray-Ban Erika jsou velice módní a jejich tvar působí velmi žensky a atraktivně. Tyto exkluzivní brýle se vyznačují především svými velkými kulatými obroučkami z plastu a tenkými kovovými stranicemi, které takto vytvářejí unikátní kontrastní vzhled.

 

Sluneční brýle Ray-Ban Erika jsou k dostání v několika zajímavých provedeních. Zvolit si můžete nejen obruby v různorodých barevných odstínech, ale také s jedinečným sametovým povrchem, který je příjemně hebký na dotek a dodá vašemu outfitu extravagantní vzhled!

 

 

 

Sametová úprava obrub je velice originální a naprosto výjimečná. Obruby potažené sametem působí velmi hravě, zajímavě a dodají vám sexy šmrnc! Budete si moci být jisti, že takovéto brýle jen tak někdo jiný mít nebude a v davu se s nimi rozhodně neztratíte! Sametová úprava obrub byla v portfoliu firmy Ray-Ban použitá vůbec poprvé a tato nová unikátní kolekce je dalším důkazem nekonečné nápaditosti značky Ray-Ban!

Značka Ray-Ban je vždy o krok napřed a s přehledem udává aktuální módní trendy v oblasti brýlí. Ray-Ban je navíc zárukou opravdové kvality a spolehnout se tak můžete na vysoce kvalitní zpracování brýlí.

 

 

 

 

 

 

Sluneční brýle Ray-Ban Erika jsou opatřené kvalitními čočkami, které zajišťují skutečně spolehlivou ochranu zraku. Zvolit si můžete například plastové čočky se zrcadlovou úpravou, která chrání oči před odlesky, nebo čočky s gradálem, které jsou díky svému postupnému ztmavení ideální volbou pro všechny světelné podmínky.

 

Se slunečními brýlemi Ray-Ban Erika se budete cítit velmi sexy, přitažlivě a pohodlně za všech okolností.