Polaroid SUNCOVERS — nasaďte si brýle na brýle!

Nevíte jak skloubit nošení dioptrických brýlí s ochranou zraku před slunečními paprsky? Značka Polaroid nyní přichází s unikátní novinkou! Jedná se o speciální sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS, které můžete kdykoliv nasadit na Vaše dioptrické brýle a zajistit si tak ničím nerušený a zároveň ostrý pohled!

Sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS jsou takzvané brýle na brýle. Unikátnímu design těchto brýlí je navržen tak, aby perfektně padly na Vaše dioptrické brýle, aniž by tlačily nebo sjížděli z nosu. Díky lehké plastové konstrukci tak můžete sluneční brýle i dioptrické brýle nosit na nose zároveň.

Nyní již nebudete muset během slunečných dní složitě volit mezi dioptrickými nebo slunečními brýlemi. Sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS dokonale ochrání Váš zrak před škodlivým slunečním zářením i rušivými světelnými odlesky, aniž byste se museli vzdát Vašich dioptrií! Sluneční brýle Polaroid SUNCOVERS tak oceníte v jakékoliv situaci, ať již při procházce městem, na pláži nebo při řízení auta. Neváhejte a pořiďte si vysoce kvalitní polarizační sluneční brýle na brýle Polaroid SUNCOVERS a vychutnejte si ostrý pohled bez oslnění!