Skládací sluneční brýle Ray-Ban Folding Aviator

Chtěli byste nosit sluneční brýle neustále při sobě, ale nevlezou se vám do kapsy a v kabelce vám zabírají moc místa? Pořiďte si skládací sluneční brýle Ray-Ban Folding Aviator, které můžete kdykoliv snadno rozložit a zase složit na jejich poloviční velikost!

folding aviatorSkládací sluneční brýle Ray-Ban Folding Aviator vypadají na první pohled naprosto stejně jako klasické brýle Ray-Ban Aviator. Od tohoto klasického modelu se ovšem liší svojí unikátní skládací konstrukcí, která umoňuje složit brýle na jejich poloviční velikost. Díky tomu vám sluneční brýle Ray-Ban Folding Aviator nikde nebudou překážet a vy je budete moci nosit neustále při sobě.

Tento důmyslný skládací mechanismus si okamžitě zamilujete! Skládací sluneční brýle Ray-Ban Folding Aviator jsou ideální pro muže i ženy. Navíc díky tomu, že budou vaše sluneční brýle Ray-Ban složené, se minimalizuje riziko jejich poškození při přenášení či jejich úschově. 

 

Se slunečními brýlemi Ray-Ban Folding Aviator se budete cítit za všech okolností elegantní a zároveň budete mít perfektně chráněné oči před sluncem. Pokud si navíc pořídíte brýle Ray-Ban Folding Aviator opatřené polarizačními skly, budou vaše oči dokonale chráněné před nepříjemnými světelnými odlesky, což ocení zejména řidiči.