Sluneční brýle Polaroid

Sluneční brýle Polaroid patří v současné době k nejprodávanějším slunečním brýlím na trhu. Brýle vynikají nejen svojí výjimečnou kvalitou, ale také dostupnou cenou pro každého. Sluneční brýle značky Polaroid zkrátka poskytují vše, co od slunečních brýlí očekáváte-jsou velice moderní, pohodlně se nosí a zajišťují 100% ochranu zraku před nebezpečným UV zářením. Mezi jejich hlavní přednosti patří tzv. polarizované čočky, díky kterým jsou dokonale eliminované nežádoucí odlesky vznikající při odrážením slunečního záření od vodorovných ploch. Díky tomu se tak již nebudete muset potýkat s nepříjemnými oslnivými odlesky palubní desky automobilu, mokré vozovky, sněhu nebo třpytící se vodní hladiny. Sluneční brýle Polaroid tak oceníte při řízení auta, při sportu, pobytu u vody i při běžném nošení.

Jedinečná technologie výroby

Značka Polaroid patří mezi absolutní špičku na trhu v oblasti výroby polarizovaných čoček. Za tímto nebývalým úspěchem se skrývá speciální technologii výroby. Polarizační skla se vytvářejí z několika vrstev fólií, které jsou naskládané na sobě. Dále jsou čočky opatřeny UV filtrem, otěruvzdornou vrstvou a také ochranou proti roztříštění, díky čemuž je nošení brýlí pro majitele velice bezpečné. Speciální polarizační materiál pro výrobu čoček se vyrábí přímo v Japonsku podle přísných norem pro výrobu LCD monitorů, což zajišťuje vynikající kvalitu povrchu a jeho vytvrzení.

Speciální tvar a funkčnost čoček

Tvarování čoček Polaroid probíhá za pomocí tzv. tlakového leštění, což znamená, že čočky jsou ve svém středu o něco silnější než-li na okrajích. Tato speciální technologie dokonale zamezuje nežádoucím distorzím obrazu, které se někdy u běžných brýlí vyskytují. Sluneční brýle Polaroid vám tak nebudou způsobovat nepříjemné vady optického zobrazení a váš zrak si při jejich nošení perfektně odpočine.

Jasný pohled za každého počasí

Velkou výhodou polarizovaných čoček je také jejich schopnost výrazně zdokonalit vidění a zachovat věrnost reálným barvám, zatímco běžné sluneční brýle vám pohled pouze ztmaví. Se slunečními brýlemi Polaroid tak budete skvěle vidět i za zhoršeného počasí a pohled bude jasný, detailní a dokonale kontrastní. Tuto vlastnost brýlí Polaroid ocení zejména řidiči.

Moderní a nadčasový vzhled brýlí

Sluneční brýle Polaroid jsou velice módní a zároveň příjemně nositelné. Díky kvalitním a odolným plastovým sklům jsou sluneční brýle Polaroid lehké a pohodlné pro nošení. Jejich obruby bývají nejčastěji vyrobeny z plastu nebo kovu, přičemž čočky i obruby jsou k dostání ve velice širokém barevném i designovém provedení. Vybírat si tak můžete mezi klasickým, sportovním ale i extravagantním stylem brýlí. Značka je zaměřená na ženy i muže a v rozsáhlé nabídce si zajisté spokojeně vybere každý!

Historie značky Polaroid

Historie a vznik polarizovaných brýlí má kořeny až v roce 1929, kdy byl vytvořen úplně první syntetický polarizátor na světě, který se stal základem všech polarizačních brýlí, fotoobjektivů a obrazovek. O šest let později byly vyrobeny první polarizované brýle na světě a krátce na to, v roce 1937 byla v USA založena samotná značka Polaroid. Tato společnost se začala postupně rozrůstat a upevňovat svoji pozici na trhu. V současné době má pobočky například ve Velké Británii, Švýcarsku, Číně nebo Rusku a další významné sítě distribučních partnerů po celém světě.