Armani Emporio - představujeme značku.

Jedinečná kolekce slunečních a dioptrických brýlí Armani Emporio představuje pravou eleganci a dobrý vkus. Tato exkluzivní značka brýlí je velice dobře nositelná a zaměřená především na mladou generaci. Brýle jsou elegantní i praktické zároveň, proto je zajisté ocení všichni, kteří vyznávají aktivní životní styl. Brýle Armani Emporio dokonale odrážejí charakter svého nositele a podtrhují jeho osobnost.

 

Brýle navržené legendárním módním návrhářem!

Zakladatel značky Giorgio Armani se narodil v roce 1934 poblíž italského Milána. V mládí se nejdříve věnoval studiu lékařství, ale kvůli povinné vojenské službě musel školu přerušit. Po návratu z vojny začal pracovat v největším milánském obchodním domě La Rinascente. Zpočátku jako aranžér výloh, posléze jako nákupčí pánské módy. Armaniho kariéra začala postupně stoupat vzhůru a největší zlom přišel v roce 1970, kdy se Armani osamostatnil a stal se módním návrhářem a stylistou na volné noze. Jeho jméno si svět módy zapamatoval velmi brzo. V roce 1980 navrhl Giorgio Armani kostýmy k filmu Americký gigolo a počátkem 21. století byl dokonce zvolen  nejlepším návrhářem italského původu v celé historii. Armani se neomezuje jen na oblečení, v současné době podniká v gastronomii, nábytku a dokonce i v hudebním průmyslu. Pod jeho velením také vznikla velmi kvalitní kosmetika, parfémy a další nezaměnitelné módní doplňky, mezi které patří také velice kvalitní sluneční a dioptrické brýle.

Sluneční brýle Armani Emporio — elegantní i kvalitní ochrana zraku

Nadčasové sluneční brýle Armani Emporio doslova zosobňují jednoduchost a minimalismus, který je pro tuto značku typický. Moderní sluneční brýle jsou velice dobře nositelné a poskytují svému nositeli dokonalý komfort. Brýle jsou elegantní i dynamické zároveň. Jejich designové provedení se řídí aktuálními trendy v seriózním stylu. Sluneční brýle vás zaujmou svými propracovanými detaily. Na jejich stranicích naleznete nezbytné legendární logo v podobě orla. Sluneční brýle nabízí dokonalou ochranu před sluncem a jsou opatřeny plastovými nebo kovovými obrubami v různě barevném provedení. Jejich polykarbonátové čočky se vyznačují velmi vysokou odolností vůči nárazu, vysokou pevností a zároveň lehkostí. Vybírat můžete mezi čočkami v jedinečném barevně stínovaném provedení.

           

Dioptrické brýle Armani Emporio — klasika a originalita v jednom

Filozofií dioptrických brýlí Armani Emporio je tříbit lidem vkus, aniž by se z nich staly oběti módy. Tato myšlenka je patrná ve všech modelech brýlí Armani, které ve svém výtvarném pojetí nesou nepřehlédnutelný rukopis tohoto návrhářského ateliéru. Dioptrické brýle Armani Emporio jsou k dostání v dokonale čisté formě a v nových i klasických barvách. Stranice brýlí jsou velice moderní a nadčasové, zároveň vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Obruby si můžete vybírat z kovu nebo plastu. Všechny brýle Armani Emporio jsou opatřeny kvalitním pouzdrem a certifikátem originality. Dioptrické brýle Armani Emporio dodají vašemu vzhledu ten správný glanc a jsou perfektní volbou pro vaše oči!