Dioptrické brýle Porsche Design

Hledáte pánské dioptrické brýle, které budou vynikat vysokou kvalitou i dokonale elegantním vzhledem? Potom jsou právě pro vás určené dioptrické brýle od legendární značky Porsche Design, která je ve světě v současné době vedoucí značkou mezi pánskými doplňky. Exkluzivní kolekce dioptrických brýlí Porsche Design je originální, nadčasová a mimořádná svým dokonalým propracováním do nejmenšího detailu.

Jedinečná kvalita a propracovanost brýlí

Dioptrické brýle Porsche Design jsou vyráběny z vysoce kvalitních a exkluzivních materiálů, které odkazují na tradici značky Porsche, která už dlouhá léta uspokojuje i ty nejnáročnější spotřebitele. Brýle jsou jedinečné svými technickými inovacemi, které v sobě dokonalým způsobem kombinují funkčnost i čistotu designu.

Nošení brýlí Porsche Design je příjemné i pohodlné zároveň. Brýlové obruby jsou vyrobeny z plastu, kovu anebo nejčastěji z titanu, který je velice oblíbený pro svoji lehkost, pružnost a odolnost. V nabídce naleznete obruby stylové, odvážné ale i tradiční. Z takovéto nabídky si spokojeně vybere každý muž přesně podle svých představ i svojí image.

Dioptrické brýle Porsche Design jsou dokonale propracované, funkční a využívají moderních technologií. 

Historie značky Porsche Design

Německou značku Porsche Design založil roku 1972 Ferdinand Alexander Porsche — vnuk slavného zakladatele automobilové značky Porsche. I přesto, že byl mladý Ferdinand již od svého narození předurčen k tomu, aby se podílel na vývoji slavných automobilů, inklinoval spíše k návrhářství a designu výrobků. Jedním z jeho největších úspěchů v automobilovém průmyslu se stal návrh legendárního vozu Porsche 911, který se stal absolutní špičkou mezi sportovními vozy své doby. Postupem času se však Ferdinand rozhodnul pro založení vlastní designérské značky, která má v současné době úspěch po celém světě. Společnost Porsche Design má na svém kontě exkluzivní návrhy hodinek, nábytku, dekorací, spotřebičů, módních kolekcí a v neposlední řadě i luxusních brýlí.

Dioptrické brýle Porsche Design vám pomohou významně dotvořit váš osobitý styl a stanou se vaším skvělým módním doplňkem, bez kterého se již neobejdete. Muž, který brýle nosí je náročný, charizmatický a na své okolí působí velice elegantním a přitažlivým dojmem.

Součástí portfolia značky Porsche Design jsou i sluneční brýle Porsche Design